KONSULTACJE Z ZAKRESU PEDIATRII

 

dr n. med. Anna Sztafińska

telefon: +48 514 223 817
Wizyty tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w czwartki 18:30-20:00 lub do ostatniego pacjenta
Rezerwacja terminów wizyt: bezpośrednio pod powyższym nr telefonu

Doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu dzieci zdobyłam, pracując w szpitalu oraz w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. W mojej praktyce lekarskiej stosuję jedynie sprawdzone i uznane metody leczenia.
Moim małym Pacjentom i ich Rodzicom staram się poświęcać tyle czasu, ile jest niezbędne, aby zdobyć zaufanie, przeprowadzić wywiad, badanie, postawić diagnozę i udzielić szczegółowych informacji o stanie zdrowia dziecka.
Jako mama dwóch synów doskonale rozumiem problemy, ale i radości, z jakimi wiąże się rodzicielstwo.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie pracuję na Oddziale Klinicznym Alergologii i Interny Dziecięcej Ośrodka Pediatrycznego im. J. Korczaka w Łodzi, gdzie wkrótce ukończę specjalizację w dziedzinie chorób dzieci. Ponadto jestem pracownikiem Uniwersytetu Medycznego, prowadzę zajęcia dydaktyczne z pediatrii w języku polskim i angielskim.

Jestem autorką obronionej z wyróżnieniem rozprawy doktorskiej pt. "Wpływ leczenia przeciwastmatycznego na powysiłkowy skurcz oskrzeli u dzieci chorych na astmę" napisanej pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Iwony Stelmach.

Serdecznie zapraszam do gabinetu, gdzie z przyjemnością obejmę opieką zdrowotną Państwa dziecko.
Anna Sztafińska

Ząbki dzielące treść na stronie ANNAYAH

 

Anna Sztafińska - opinie

Opinie, które wystawili mi moi pacjenci.

Ząbki dzielące treść na stronie ANNAYAH