• Logowanie

Gabinet

Gabinet

ANNAYAH Anna Jaglińska-Kornacka, gabinet stomatologiczny, os. Zielony Romanów, Łódź


Gabinet stomatologiczny ANNAYAH powstał jako rozwinięcie praktyki stomatologicznej lek. stom. Anny Jaglińskiej-Kornackiej. Stanowi on odpowiedź na prośby pacjentów o umożliwienie umawiania wizyt poza placówkami LUXMEDu w Łodzi, w którym Anna Jaglińska-Kornacka oczywiście wciąż przyjmuje.

W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na dobro oraz komfort pacjenta. Ogólnie uważa się, że wizyta w gabinecie stomatologicznym to nieprzyjemne (o ile nie traumatyczne) przeżycie. Postanowiliśmy udowodnić, że wcale tak być nie musi. I nie jest! W ANNAYAH miło spędzą Państwo czas w oczekiwaniu na wizytę. Sama wizyta minie szybko oraz w przyjemnej atmosferze. Mogą o tym zaświadczyć opinie naszych pacjentów.

Anna Jaglińska-Kornacka jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie mieszka i pracuje. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie stomatologii, ze szczególnym naciskiem na stomatologię zachowawczą i protetykę. Jej filozofia pracy to połączenie zacięcia artystycznego (jakże ważnego w stomatologii), perfekcjonizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego przypadku.

Anna Jaglińska-Kornacka doskonaliła swoje umiejętności lekarza stomatologa na licznych kursach i szkoleniach, ale przede wszystkim przy fotelu dentystycznym. Zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, tak by mogli cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia.

 

Ząbki dzielące treść na stronie ANNAYAH

 

Cennik

Badanie – 80 zł (bezpłatne przy innych usługach)
Fluoryzacja – 80 zł
Kompleksowe leczenie kanałowe (bez znieczulenia i odbudowy korony):
1 kanał – 500 zł
2 kanały – 600 zł
3 kanały – 700 zł
Korona licowana porcelaną - 800 zł
Korona pełnoceramiczna - 1400 zł
Korona z tlenku cyrkonu licowana porcelaną - 1400 zł
Opatrunek leczniczy – 160 zł
Piaskowanie – 200 zł
Polerowanie – 80 zł
Usunięcie kamienia – 200 zł
Wypełnienie – 180 zł
Wypełnienie glassjonomerowe - 180 zł
Wypełnienie zęba mlecznego – 160 zł
Usunięcie zęba - 180 zł
Usunięcie zęba mlecznego - 160 zł
Znieczulenie – 50 zł

Cennik orientacyjny, wybranych zabiegów stomatologicznych, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.