Gabinet

ANNAYAH Anna Jaglińska-Kornacka, gabinet stomatologiczny, os. Zielony Romanów, Łódź

Gabinet stomatologiczny ANNAYAH powstał jako rozwinięcie praktyki stomatologicznej lek. stom. Anny Jaglińskiej-Kornackiej. Stanowi on odpowiedź na prośby pacjentów o umożliwienie umawiania wizyt poza placówkami LUXMEDu w Łodzi, w którym Anna Jaglińska-Kornacka oczywiście wciąż przyjmuje.

W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na dobro oraz komfort pacjenta. Ogólnie uważa się, że wizyta w gabinecie stomatologicznym to nieprzyjemne (o ile nie traumatyczne) przeżycie. Postanowiliśmy udowodnić, że wcale tak być nie musi. I nie jest! W ANNAYAH miło spędzą Państwo czas w oczekiwaniu na wizytę. Sama wizyta minie szybko oraz w przyjemnej atmosferze. Mogą o tym zaświadczyć opinie naszych pacjentów.

Anna Jaglińska-Kornacka jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie mieszka i pracuje. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie stomatologii, ze szczególnym naciskiem na stomatologię zachowawczą i protetykę. Jej filozofia pracy to połączenie zacięcia artystycznego (jakże ważnego w stomatologii), perfekcjonizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego przypadku.

Anna Jaglińska-Kornacka doskonaliła swoje umiejętności lekarza stomatologa na licznych kursach i szkoleniach, ale przede wszystkim przy fotelu dentystycznym. Zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, tak by mogli cieszyć się pięknym uśmiechem każdego dnia.

 

Anna Jaglińska-Kornacka - opinie

Opinie, które wystawili mi moi pacjenci.

Więcej opinii znajdziesz (lub dodasz) na:

PORTALU ZNANY LEKARZ

 

Cennik

Anna Jaglińska-Kornacka, lekarz stomatolog

wkrótce...

 

Ciekawostki stomatologiczne (i nie tylko)...


Czy czerwone wino faktycznie hamuje powstawanie ubytków w zębach?

Wszyscy wiemy, że czerwone wino ma pozytywny wpływ na serce, ale nowością jest stwierdzenie, że spożywane w umiarkowanych ilościach może również chronić nasze zęby.

Więcej...

 


Ciekawe fakty na temat historii stomatologii.

Pierwszym dentystą, którego imię znamy był Hesy-Re. Mieszkał w starożytnym Egipcie około 5000 lat temu...

Więcej...